نهال گاک فروت

نهال گاک فروت

0 نظر سفارش (0)
150,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: PS-3
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 829 بازدید

توضیحات محصول

نهال گاک فروت

گاک فروت در کشورهای جنوب شرقی آسیا و شمال شرقی استرالیا پرورش می یابد . گاک به دلیل داشتن بتاکاروتن و لیکوپن رنگ نارنجی تا قرمز دارد . از انجا که گیاه گاک نر و ماده از هم جدا هستند ، نسبت توصیه شده برای کاشت هر 10 گیاه ماده ، 1 نر است . نهال گاک در مناطق گرمسیری قابل رشد است . هوای سرد رشد گیاه را کند میکند . گیاه گاک به صورت بالارونده و چند ساله است . برگ های گاک ، 3-5 لبه با حاشیه دندانه دار و سبز رنگ است . ارتفاع نهال میتواند به 6 متر برسد . میوه گاک فروت حاوی 70 برابر گوجه فرنگی لیکوپن و همچنین 10 برابر هویج بتاکاروتن دارد . میوه گاک حاوی پروتئینی است که ممکن است مانع از گسترش سلول های سرطانی شود. میوه گاک فروت ظاهری خاص و گرد با تیغ ها زیاد دارد . میوه گاک فروت حدود 13 سانتی متر طول و 10 سانتی متر عرض دارد . میوه در ابتدا به رنگ سبز میباشد و هنگام رسیدن به رنگ نارنجی در می آید . میوه وزنی معادل 600 تا 3000 گرم دارد . گاک فروت خاصیت دارویی دارد و از دانه میوه گاک فروت در پخت و پز استفاده میشود .

*نهال گاک فروت عرضه شده در شمال فارم در گلدان های سایز 20 با خاک مخصوص شمال فارم پر شده است . برگ ها سبز رنگ هستند . پس از انتقال نهال گاک فروت به زمین سال اول میوه میدهند . در ماه های آذر و دی میتوانید برداشت را شروع کنید . برای گرده افشانی شما به نهال نر و ماده نیاز دارید . نهال های گاک فروت به صورت جفت فروخته میشود .*

طریقه کاشت نهال گاک فروت

ابتدا گودالی میکنیم ، اگر نهالی که تهیه کردید در گلدان است نهال را از گلدان جدا کرده ، خاک و ریشه نهال را در داخل گودال قرار دهید اطراف آن را از خاک پر کنید و آبیاری کنید . اگر نهال گاک در فصل و زمان مناسب خود کاشته نشود ممکن است به نتیجه مطلوبی نرسید . بهتر است نهال را در فصل خواب گیاه بکارید . اگر در مناطق گرمسیر و معتدل هستید نهال را در فصل پاییز قبل از شروع سرما بکارید تا زمانی که هوا سرد میشود نهال با محیط جدید عادت کرده باشد . اما اگر منطقه سردسیر زندگی میکنید سعی کنید نهال گاک فروت را بعد از یخبندان و سرما بکارید تا گیاه آسیب نبیند . اگر نهال را در گلدان میکارید میتوانید در هر زمان با وجود شرایط آب و هوایی متخلف بکارید . نهال گاک فروت دمای بیشتر از 47 درجه و زیر 0 درجه را برای مدت کوتاهی میتواند تحمل کند .

مراقبت های نهال گاک فروت

- خاک نهال گاک فروت را مرطوب نگه دارید و خیس نکنید چون ممکن است خیسی بیش از حد ریشه گیاه را از بین ببرد . آبیاری بیش از حد به نهال ، مخصوصا در سال اول کاشت اجتناب کنید .

- میتوانید دوبار در سال به نهال گاک فروت کود بدهید .

- اگر دمای هوا به زیر 0 درجه در زمستان بیاید مالچ را به زیر گیاه اضافه کنید و در تابستان برای حفظ رطوبت خاک مالچ اضافه کنید .

- همیشه علف های هرز اطراف نهال را از بین ببرید .

- آفاتی که ممکن است به گیاه حمله کند ، مگس میوه و حشره ساقه خوار است . همچنین میتوانید میوه گاک فروت را با تور بپوشانید تا از حمله پرندگان در امان باشد .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

آووکادو

30,000تومان

ارگانو

25,000تومان

اسطوخودوس

10,000تومان

بابونه

7,000تومان

بادرنجبویه

7,000تومان