بذر میوه ها

خرید بذر میوه
حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر رزبری قرمز

(0)
8,000تومان

بذر رزبری قرمز  رزبری یک گیاه چند ساله است و ارزش تجاری بالایی دارد . میوه رزبری که رنگ قرمز دارد ، بسیار خوشمزه است. نهال رزبری در فصل بهار گل های سفید رنگ میدهد و از اوایل تابستان تا اوایل پاییز میوه دهی ادامه میابد . از زمان کاشت بذر رزبری تا برداشت میوه ممکن است تا 2 سال طول بکشد . این نوع بذر رزبری به علت وارداتی بودن درصد جوانه زنی و با..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر فیسالیس زرد Goldie ارگانیک

(0)
7,000تومان

بذر فیسلیس زرد فیسالیس در مناطق گرمسیری مانند کلمبیا ، اکوادور ، پرو و شیلی کشت میشود . میوه فیسالیس حاوی ویتامین ها و مواد مغذی است . طعم فیسالیس ترش و شیرین است . شکل میوه فیسالیس گرد و کوچک و پوسته ای کاغذی دور میوه را پوشانده است . رنگ رسیده میوه فیسالیس زرد طلایی است . فیسالیس در بارداری ، مقابله با هپاتیت ، محافظت از کبد و کلیه و تسکین درد آ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر پاپایا

(0)
10,000تومان

بذر پاپایا پاپایا یک گیاه علفی چند ساله است . گیاه پاپایا بومی کشور آمریکا شمالی است . میوه پاپایا دارای مزایای مختلفی است . میوه کروی شکل ، رنگ نارنجی تا زرد دارد . میوه پاپایا 10-15 سانتی متر طول دارد . گوشت میوه پاپایا دارای عطر و طعم خوشمزه وشیرین است . پاپایا در تمام طول سال میوه میدهد اما در مناطق گرم و مرطوب میوه ی بیشتری میدهد . بذر پاپایا..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)