نهال

خرید انواع نهال های خاص
حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال آووکادو

(0)
120,000تومان

نهال آووکادو آووکادو یکی از میوه های شگفت انگیز و محبوب فصل پاییز است که به احتمال زیاد از جنوب مکزیک سرچشمه گرفته است . مراقبت از نهال آووکادو - نهال آووکادو را در مکان گرم و آفتابی بکارید . - نهال آووکادو را مرطوب نگه دارید اما بیش از حد آبیاری نکنید ، و اطمینان حاصل کنید که زهکشی از ریشه نهال انجام میشود . - نهال آووکادو را از یخ زدگی و باد..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال استار فروت

(0)
200,000تومان

نهال استار فروت استار فروت یا میوه ستاره ای ( carambola ) بومی مناطق اندونزی ، فیلیپین و مالزی است . استار فروت غالبا در مناطق گرمسیری کشت داده میشود . درخت استار فروت تا 1.5 متر میتواند رشد کند . نهال استار فروت سال سوم و چهارم شروع به میوه دهی میکند . نهال استار فروت به سرما حساس میباشد . اگر نهال استار فروت را در گلدان نگه میدارید در فصل زمستان..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال بلوبری اونیل (O'Neal)

(0)
230,000تومان

نهال بلوبری اونیل ( O'Neal ) نهال بلوبری اونیل ( O'Neal ) در فصل گرما قادر به تحمل دمایی تا +35 درجه سانتی گراد و در زمستان تا -29 درجه سانتی گراد میباشد ، به همین دلیل یکی از بهترین واریته های نهال بلوبری میباشد . بسیاری از افراد دوست دارند نهال بلوبری در باغچه یا پاسیو خود داشته باشند اما از آن جایی که بلوبری مخصوص مناطق سردسیر است در ایران به ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال بلک بری

(0)
70,000تومان

نهال بلک بری بلک بری میوه ای بسیار آسان برای پرورش است . در مناطق سردسیر ، نیمه سردسیر و نیمه گرمسیری قابل کاشت است . این واریته از نهال بلک بری را میتوانید در گلدان هم پرورش دهید . واریته SILVAN در برابر خشکی و بیماری مقاومت بالایی دارد ، میوه های نسبتا بزرگی تولید میکند و باردهی بالایی دارد . میوه دهی بلک بری از اوایل تابستان شروع میشود و تا او..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال بلک رزبری

(0)
85,000تومان

نهال بلک رزبری بلک رزبری میوه ای آسان برای پرورش است . نهال بلک رزبری در مناطق سردسیر ، نیمه سردسیر و نیمه گرمسیری قابل کاشت است و قابلیت کاشت در گلدان هم دارد . نهال بلک رزبری تا ارتفاع 2 متر میتواند رشد کند .نهال بلک رزبری از اوایل تابستان تا اوایل پاییز میوه میدهد . میوه بلک رزبری طعم ترش و شیرینی دارد . مراقبت از نهال بلک رزبری - نهال بلک رز..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال جک فروت

(0)
95,000تومان

نهال جک فروت جک فروت بومی کشور هند است و در کشور های گرمسیری نظیر مالزی و برزیل پرورش داده میشود . جک فروت یک میوه عجیب و غریب است که دارای پوست ضخیم و دندانه دار است . وزن میوه جک فروت ممکن است تا 16 کیلوگرم برسد . جک فروت بوی بسیار بدی دارد . میوه رسیده جک فروت بسیار شیرین است و ارزش غذایی بالایی برخوردار است . میوه جک فروت حاوی مواد معدنی و ویت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال دراگون فروت

(0)
32,000تومان

نهال دراگون فروت گیاه اژدها یک کاکتوس عجیب و غریب است که در آسیا ، مکزیک و بخش هایی از آمریکا جنوبی یافت میشود . گیاه دراگون فروت را میتوان به عنوان گیاه زینتی کاشت . شکوفه های گیاه اژدها بی نظیر است ، در واقع شکوفه های نهال دراگون فروت یکی از بزرگترین گل های جهان هستند . اما دلیل منحصر به فرد بودن این گیاه اندازه آن نیست . شکوفه های نهال دراگون ف..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال رامبوتان

(0)
98,000تومان

نهال رامبوتان رامبوتان بومی جنوب شرقی آسیا ، مالزی ، اندونزی و تایلند است .اگر شما در منطقه گرمسیری یا نیمه گرمسیری زندگی میکنید میتوانید نهال رامبوتان را پرورش دهید . رامبوتان آب و هوای گرم را دوست دارد . درخت رامبوتان تا ارتفاع 12-15 متر رشد میکند . میوه رامبوتان به اندازه توپ گلف است و ریشه های مو مانندی از آن به بیرون زده است . به همین علت به ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال ردکارنت

(0)
180,000تومان

نهال ردکارنت رد کارنت میوه های کوچک و گرد و قرمز هستند که طعم ترش و شیرین دارد .از میوه ردکارنت میتوان در تهیه پودینگ های تابستانی یا در بستنی استفاده کرد . رد کارنت با آب و هوای شمالی کشور خوب عمل میاید . ردکارنت در آفتاب با سرعت بیشتری رسیده و شیرین تر میشود . عمر مفید نهال برای تولید 20 سال است . حدودا هر نهال ردکارنت بالغ حدود 3-4 کیلوگرم میوه..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال رزبری

(0)
75,000تومان

نهال رزبری شما میتوانید در یک فضای کوچک رزبری را بکارید و سالانه با مراقبت های مناسب از نهال ، میوه های خوشمزه ای به دست آورید . میوه رزبری را میتوان در تمام طول تابستان تا قبل از اولین یخبندان برداشت کرد . نهال رازبری به طور طبیعی تمایل به رشد در آب و هوای سرد دارد و در زمستان تا -15 درجه و تابستان تا +40 درجه را تحمل میکند . بنابراین میتوان در ا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال فیسالیس زرد

(0)
28,000تومان

نهال فیسالیس زرد فیسالیس از نظر علمی با نام physalis peruviana شناخته میشود ، یک میوه خوشمزه و مفید است . فیسالیس کوچک و گرد در واقع منبع بسیاری از مواد مغذی و ویتامین ها است . فیسالیس شبیه گوجه فرنگی کوچک است و پوسته ای کاغذی شبیه به فانوس دور میوه را احاطه کرده است . فیسالیس رسیده به رنگ طلایی و زرد و نارنجی میباشد . این میوه دارای طعم ملایم ترش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال لونگان بری

(0)
140,000تومان

نهال لونگان بری لونگان بری ترکیب بین بلک بری و رزبری است . عطر و طعم لونگان بری شیرین است . از لونگان بری در تهیه آب میوه ، کیک ، مربا و ژله استفاده میشود . طول میوه لونگانبری حدودا به 5 سانتی متر میرسد . نهال لونگان بری در ماه های مرداد تا اواخر شهریور میوه دهی میکند . طول عمر مفید نهال لونگان بری در باردهی 15 سال است . نهال لونگان بری نسبت به ان..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال منگوستین

(0)
380,000تومان

نهال منگوستین بسیاری از درختان و گیاهان جذاب وجود دارد که ما حتی اسم آن ها را هم نشنیده ایم زیرا فقط در عرض های جغرافیایی خاصی رشد میکند . منگوستین یکی از آن هاست . منگوستین یک درخت گرمسیری است و در تایلند ، ویتنام ، فیلیپین و .. کشت میشود . درخت منگوستین آهسته رشد میکند . میوه منگوستین با پوست بیرونی تقریبا سیاه و با صمغی بسیار تلخ که در داخل پو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال پاپایا

(0)
150,000تومان

نهال پاپایا پاپایا بومی مناطق استوایی مکزیک و آمریکا مرکزی است . میوه پاپایا از نظر ارزش غذایی بالا ، طعم عالی و خاصیت دارویی دارد . پاپایا عمدتا به صورت میوه خام مصرف میشود اما از آن برای تهیه مربا ، ترشی و آب میوه استفاده میکنند .از میوه و ساقه سبز گیاه پاپایا لاتکس استخراج میشود که حاوی آنزیمی به نام پاپائین است که به هضم پروتئین کمک میکند . ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال پشن فروت ارغوانی

(0)
70,000تومان

نهال پشن فروت ارغوانی پشن فروت گیاهی گرمسیری است اما در مناطق سردسیر به یک مکان گرم و آفتابی با خاک حاصل خیز و آب برای شکوفایی نیاز دارد . پشن فروت در مناطق گرمسیری تا 12 ماه پس از کاشت و در مناق سردسیر تا 18 ماه پس از کاشت گل و میوه میدهد . پشن فروت بومی آمازون و آمریکا میباشد . پشن فروت گیاهی بالارونده ، چند ساله و همیشه سبز با برگ های پنجه ای ا..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)