گیاهان دارویی

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ارگانو

(0)
25,000تومان

ارگانو ارگانو یک گیاه چند ساله و از خانواده نعناع ها است که به دلیل عطر و طعم قوی ، به معطر غذا معروف ااست . گیاه ارگانو یک نوع آنتی بیوتیک قوی است . میزان آنتی اکسیدان ارگانو 8 برابر سیب و 3 برابر بلوبری است . از روغن گیاه ارگانو برای از بین بردن قارچ های پوستی از جمله کاندیدا آلبیکنس اسفتده میشود . نام دیگر گیاه ارگانو پونه کوهی است . خواص ارگا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسطوخودوس

(0)
10,000تومان

گیاه اسطوخودوس چیست ؟ اسطوخودوس (Lavender) گیاهی گلدار است که در خانواده نعناع قرار دارد . این گیاه رایحه ای شیرین دارد و قدمتی 2500 ساله دارد . در زمان قدیم اسطوخودوس به عنوان گیاه مقدس شناخته شده بود . اغلب از آن برای خوشبو کردن وسایل شخصی مانند لباس و مو استفاده میشد . اسطوخودوس به رنگ بنفش است که نماد سلطنتی همراه با آرامش است . فواید اسطوخود..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بابونه

(0)
7,000تومان

بابونه بابونه گیاهی گلدار و خودرو است که در اطراف جاده ها و دامنه های کوه وجود دارد . گل بابونه معطر و بوی ملایم و آرامش بخشی دارد به همین دلیل گیاه بابونه در چای های گیاهی و آروماتراپی ( رایحه درمانی ) بسیار محبوب است . گیاه بابونه توسط رومی ها به عنوان نوشیدنی و مناسب برای بخور معرفی شد . گل بابونه را پس از برداشت خشک میکنند تا ماندگاری بالاتری ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بادرنجبویه

(0)
7,000تومان

بادرنجبویه بادرنجبویه نوعی گیاه وحشی است که از اهمیت خاصی برخوردار است و یک گیاه دارویی مهم است که تمام قسمت های گیاه اعم از ( ریشه ، قسمت های هوایی ، گل ها و برگ ها ) دارای ترکیبات فعال هستند و پتانسیل خوبی برای حفظ سلامت انسان دارد . بادرنجبویه (dracocephalum) از خانواده نعناعیان است . در ماه های تیر و مرداد گل میدهد . بادرنجبویه بومی مناطق اروپ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

رزماری

(0)
10,000تومان

رزماری رزماری ( rosemary ) یا اکلیل کوهی یک گیاه همیشه سبز چوبی است که جزو خانواده نعناع محسوب میشود و بومی مناطق مدیترانه است . رزماری بسیار معطر است . از رزماری در پخت و پز استفاده میشود . دمنوش رزماری به علت خواص درمانی و خواص دارویی محبوبیت خاصی بین مردم دارد . طبع رزماری گرم و خشک است . طعم رزماری تلخ و کمی گس است . خواص رزماری 1- ضد التها..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ریحان خشک

(0)
12,000تومان

ریحان گیاه ریحان عضو خانواده نعناع است و برگ های نوک تیز دارد . ریحان دارای برگ های معطر و دلپذیر دارد . طبع ریحان گرم و خشک است . خواص ریحان - ریحان حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و طیف وسیعی از آنتی اکسیدان است که خواص دارویی دارد . - کاهش استرس - درمان سرما خوردگی و باز شدن راه بینی - مبارزه با سرطان - محافظت در برابر پیری پوست - کاهش قند..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سنبل الطیب

(0)
45,000تومان

سنبل الطیب سنبل الطیب یک گیاه چند ساله است که دارای گل های صورتی است که بومی آمریکا شمالی و اروپا است . سنبل الطیب (valerian) به دلیل خاصیت آرامبخش و خواب آور به عنوان ضد اضطراب مورد استفاده قرار میگیرد . اثرات دارویی در سنبل الطیب تازه 3 برابر خشک شده آن است . سنبل الطیب در درجه حرارت کم خشک میشود زیرا درجه حرارت بالا خواص دارویی سنبل الطیب را ا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

مریم گلی

(0)
7,500تومان

مریم گلی مریم گلی گیاه علفی چند ساله و بومی دریا مدیترانه و شمال آفریقا است . مریم گلی که اکثر آشپز ها با نام این گیاه آشنا هستند به شدت معطر است اغلب به عنوان چاشنی های خشک در آشپزی استفاده میشود . از گیاه مریم گلی به عنوان گیاه زینتی در گلدان پرورش میابد . نام دیگر مریم گلی ، سیج یا ( Salvia officinalis ) میباشد . مریم گلی دارای بوی خوشبو و طعم ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

گل ساعت

(0)
15,000تومان

گل ساعت گل ساعتی  ( passion flowers ) گیاهی چند ساله و همیشه سبز زینتی است و گلدهی آن در ماه های گرم از سال صورت میگیرد . رنگ گل ها قرمز ، آبی ، ارغوانی و بنفش است . همانطور که از اسمش معلوم است گل ساعتی گل های بزرگ و شبیه ساعت دارد. گل ساعتی بومی آمریکا شمالی است و بیشتر در کشور های آمریکا و آفریقا کشت میشود . نام های دیگر گل ساعتی میتوان به..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

گل گاو زبان

(0)
10,000تومان

گل گاو زبان گل گاو زبان گیاهی است که در دامنه کوه های البرز و زاگرس به صورت خودرو میروید و برداشت آن از اوایل اردیبهشت آغاز میشود و در جاهای دیگر نمیتوانید گل گاو زبان را پیدا کنید زیرا فقط بومی منطقه کوهپایه است .طبع گل گاو زبان گرم است . خواص گل گاو زبان  1- ضد سرطان 2- تصفیه کننده خون 3- درمان سرماخوردگی 4- زیبایی پوست ، مو و زیبایی ..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)