میوه گاک فروت

میوه گاک فروت

0 نظر سفارش (0)
200,000تومان
کد محصول: FS-04
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 910 بازدید

توضیحات محصول

میوه گاک فروت

گاک فروت یک میوه خاص در دنیا می باشد ، گاک فروت بومی مناطق شرق آسیا از جنوب چین به شمال شرقی استرالیا، از جمله تایلند ، لائوس ، میانمار ، کامبوج و ویتنام می باشد . این میوه به طرز عجیبی خاص می باشد که حتی در مناطق بومی خود هم به عنوان میوه ای خاص شناخته شده و در مراسم های مهم خود از این میوه برای پذیرایی استفاده می کنند . نام علمی میوه گاک فروت Momordica cochinchinensis می باشد . این میوه عجیب نقش مهمی در غذا های جشن و هچنین در طب سنتی و طبیعی دارد و ارزش تغذیه ای بسیار بالایی دارد . تا همین اواخر Gac fruit در خارج از سرزمین های بومی اش یک رمز و رازی بوده است .میوه گاک فروت تنها در دو ماه از سال (دسامبر و ژانویه ) برداشت می شود و اغلب در موارد خاص در ویتنام و در دارو های سنتی چینی مورد استفاده قرار می گیرد . به طور سنتی ، میوه کاگ فروت در مناطقی که رشد می کند ، دانه و برگ این میوه به عنوان یک طب سنتی استفاده میشود .

میوه گاک یک میوه نارجی خوش رنگ که به اندازه ی کاسه ای بزرگ و با ستون های کوتاه پوشانده شده است . میوه های گاک معمولا بزرگ هستند ، 13 سانتی متر طول و 10 سانتی متر قطر . شکل تخم مرغی ، کروی به بیضی شکل که پوشیده شده است از برجستگی های نوک تیز یا خار مانند که شکل هیجان انگیزی به این میوه واقعا عجیب می دهد . میوه کاگ هنگامی که یک میوه نا بالغ هست رنگ سبز دارد و هنگامی که این میوه کاملا رسیده می شود به رنگ نارنجی خوش رنگی تغییر می کند .

خرید میوه گاک فروت

وزن هر میوه کاگ فروت چیزی بین 600 تا 3000 گرم خواهد بود . به طور معمول خارج میوه از برجستگی های نوک تیزی تشکیل شده و پوست خارجی سختی دارد و درون میوه از یک سری دانه هایی تشکیل شده است که پوشش خمیری شکل قرمز رنگ دارد که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می باشد و از طعم ملایم مانند طعم آوو کادو برخوردار می باشد که یک حالت کره ای شکل دارد .

تاریخچه Gac fruit

گاک فروت بومی مناطق جنوب چین ، جنوب شرقی آسیا به شمال شرقی استرالیا می باشد. این میوه در جنوب چین ، هندوستان ، تایلند و ویتنام کشت می شود . اما امروزه با توجه به ارزش غذایی بالای این میوه خاص و همچنین مزایای سلامتی و طعم شگفت انگیز آن در سراسر جهان با محیط مناسب کشت می شود .

ارزش غذایی میوه گاک فروت

به جز طعم ملایم این میوه که مانند طعم آووکادو می باشد ، میوه گاک منبع خوب از مواد مغذی ، ویتامین ها و مواد معدنی است . مصرف 100 گرم از میوه گاک فروت حاوی 17.4 گرم کربوهیدرات ، 1.6 گرم کل فیبر غذایی ، 2.1 گرم پروتئین ، 36 میلی گرم کلسیم ، 0.3 گرم کل چربی می باشد .

gac fruit

گاک فروت دارای بتا کاروتن و لیکوپن بسیار بالایی می باشد که باعث خاص شدن این میوه شده است .

مزایای بهداشت و درمان میوه Gac

میوه Gac که بومی ویتنام است که معمولا به عنوان یک رنگدهنده در غذاهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد . مطالعات اخیر نشان داده است که این میوه دارای کاروتنوئید (carotenoid) بالا ، به ویژه لیکوپن و بتا کاروتن است .این کاروتنوئید ها به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی برای پیشگیری و درمان سرطان ها بسیار موثر می باشند . برخی دیگر از مزایای سلامت مصرف این میوه : مبارزه با سرطان – مبارز با کم خونی – سطح کلسترول را پایین می آورد-از بیماری های قلبی و عروقی جلوگیری می کند .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

آووکادو

30,000تومان

ارگانو

25,000تومان

اسطوخودوس

10,000تومان

بابونه

7,000تومان

بادرنجبویه

7,000تومان