شریط خرید

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه شمال فارم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه شمال فارم به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه شمال فارم و استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه شمال فارم از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه شمال فارم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه شمال فارم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

1- هر گونه سوء استفاده از این سایت پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت فروشگاه شمال فارم برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

2- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

3- شما به شمال فارم اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از سایت فروشگاه شمال فارم می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت فروشگاه شمال فارم به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

4- این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از سایت فروشگاه شمال فارم خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود .

5- ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت فروشگاه شمال فارم هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت آخرین زمان به روز رسانی در سایت اطلاع رسانی خواهد شد . شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

6- هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در سایت فروشگاه شمال فارم ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای سایت شمال فام محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

فروشنده = فروشگاه شمال فارم به آدرس اینترنتیshomalfarm .com

خریدار ، مشتری و یا کاربر = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

1- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند .

2- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد .

3- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور و یا هر شرکت حمل و نقل، شمال فارم مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت حمل و یاشرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد .

4- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست و یا شرکت های حمل و نقل، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست و یا شرکت حمل و نقل، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا شرکت حمل و نقل مربوطه می باشد .

5- فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد .

6- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

7- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند .

8- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت پرداخت شده، در حال بررسی و ارسال شد نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد .

9- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود .

10- در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت ( به وسیله پست یا پیک شرکت ) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

11- کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد . خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه راهنمای خرید را مطالعه نماید .